Присоединяйтесь к нам —

(0372) 58-68-26

Супутникова система безпеки Benish GUARD в подарунок від мережі підприємств Богдан-Авто Холдинг

8 Мая 2018

Цієї весни в мережі підприємств Богдан-Авто Холдинг діє ексклюзивна пропозиція - купуючи автомобіль Hyundai та Skoda Ви отримуєте протиугінну супутникову систему Benish GUARD в подарунок!

У період з 1 квітня по 31 травня 2018 року, всі покупці автомобілів Hyundai та Skoda в мережі підприємств Богдан-Авто Холдинг зможуть вибрати в якості подарунка* комплекс безпеки, що включає саму систему Benish GUARD в комплектації Premium або Platinum, а також її установку та до 1 року абонентського обслуговування, в залежності від обраної моделі авто.

Benish 05

Надійний протиугінний комплекс необхідний будь-якій моделі авто, незалежно від її класу. Недорогому седану Hyundai Accent або популярному ліфтбеку Skoda Octavia, а також привабливому та престижному кросоверу Hyundai Tucson.

Крім того, забираючи з салону, наприклад, сімейний кросовер Skoda Kodiaq або стильний седан Hyundai Elantra, власник зможе виїхати на своєму автомобілі вже під охороною Benish GUARD і не буде турбуватися, що довгоочікуваний «залізний друг» раптово виявиться в чужих руках.

Benish GUARD - всесвітньо відома протиугінна система, що забезпечує надійний захист Вашого автомобіля. Супутниковий комплекс безпеки запобігає спробі викрадення, а також оповіщає про несанкціоноване проникнення або пошкодження авто. Сигнал про будь-яку позаштатну ситуацію передається в цілодобовий диспетчерський центр Benish GPS, співробітники якого миттєво вживають необхідних заходів. З Benish GUARD Ви можете не переживати про безпеку свого автомобіля і безтурботно насолоджуватися літнім відпочинком!

* При покупці будь-якої моделі авто Hyundai та Skoda клієнту нараховуються бонуси, що можуть служити знижкою до 99% на додаткове обладнання з установкою в мережі підприємтсв Богдан-Авто Холдинг.© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг